Galeria Wyszywanych Serc to nasza wspólna akcja, polegająca na szyciu i haftowaniu serc. Inspiracją był Dzień Mamy, ale jak wiadomo, świętować ten wyjątkowy dzień można przez cały rok. Zatem zachęcam do dołączenia do naszej grupy. Napisz do mnie a ja prześlę do Ciebie wzór serca do wydrukowania.

GALERIA WYSZYWANYCH SERC

jeden wzór - wiele różnorodnych serc

Oto przed Wami dzieła różnych rąk. Zapraszam do przejrzenia galerii i podziwiania różnorodnych wykonań tego samego wzoru. Za każdym sercem kryje się osoba o wielkiej wrażliwości, dlatego warto również zapoznać się z opisem, by poznać autorkę.

Galeria Wyszywanych Serc

autorka pracy:

Krystyna Jasiczka

Rękodzieło sprawia mi przyjemność podobnie jak i Wam. Wyszywanie, szydełko, iglice(druty) trochę szycia, projektowanie, taniec spontaniczny, sceniczność, próby malowania... czynności rozwijające osobowość ...tak realizuje się artystycznie w szerokim pięciu tego słowa i odkrywam stale nowe możliwosci... Już czas zacząć pokazywać prace założyć stronę i udostępniać. Do tej pory tworzyłam dla siebie, znajomych i do szuflady.

Galeria Wyszywanych Serc

autorka pracy:

Katarzyna Zalewska

Kiedyś często haftowałam, wyszywałam. W domu wszyscy z rodzeństwa mają zdolności. Mój starszy brat szył na magazynie. Dawno już nie wyszywałam. Chodziłam na warsztaty szycia lalek itd .itp dużo by opowiadać .. Uwielbiam prace manualne, relaksują mnie. Chodziłam na różne warsztat, żeby coś nowego się na uczyć i przy okazji poznać nowych ludzi. Wyjąć po prostu z domu 😊

Galeria Wyszywanych Serc

autorka pracy:

Monika Pilich

Mama dwójki małych urwisów w wieku 7 i 2 lata. Na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i moje umiejętności związane z rękodziełem bardzo mi się przydają.
Moim hobby jest szycie szeroko rozumiane - od różnych form patchworku, przez szycie ubrań, po haft, kończąc na szyciu ręcznym - ozdobne łatanie dziur itp.
Poza tym lubię gotować, uprawiać warzywa i zioła, jeździć na rowerze, czytać książki, a w tym zbierać bezcenne stare wydania książek kulinarnych i związanych z krawiectwem oraz po prostu spacerować😊

Galeria Wyszywanych Serc

autorka pracy:

Iwona Filipek

Rękodzieło wszelakie tj.szycie szydełkowanie ,haftowanie , malowanie to dla mnie rozpakowywanie talentów którymi zostałam obdarowana . Z wdzięcznością rozwijam talenty i cieszę się że mogę wyrażać nimi siebie.Marzę żeby to było źródłem utrzymania.Żeby robić co chcę a nie co muszę 😊. Zapraszam na moją stronkę Iwciuszek-HandMade