Cześć. 
Mam na imię Joanna.

Jestem pasjonatką szycia ręcznego. Uważam, że podążanie za igłą z nitką można porównać do medytacji. Ta prosta czynność potrafi wyciszyć i zrelaksować.
Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów szycia ręcznego. Zapraszam do mojego świata NITKOMANIAKÓW.

Tak o mnie piszą ...

Joanna Michalska – z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Od lat związana z igłą i nitką, projektując i szyjąc odzież, akcesoria, zabawki dla dzieci Szmaciane Misie. Propagatorka „szycia ręcznego”. Podkreśla, że szycie ręczne to fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Pretekst, by na chwilę zatrzymać się „tu i teraz”.

Gdy nie szyje, pisze. Od kilku lat prowadzi bloga Rękodziennik.pl pisząc o polskich twórcach „handmade" i współpracuje z magazynem Mollie Potrafi. Od ponad dwóch lat organizuje i prowadzi warsztaty szycia ręcznego w domach kultury, szkołach artystycznych i podczas eventów firmowych.

OPINIE

Katarzyna

Niezwykle charyzmatyczna osoba, o uśmiechniętych oczach, z miłością do Miśków.
Gorąco polecam!

Katarzyna
Ewa

„Dziś po raz drugi już miałam okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Panią Joasię. I zapewne nie po raz ostatni. Dla mnie to cudowna okazja do zatrzymania się na chwilę, a także ogromne źródło inspiracji. A satysfakcja z własnoręcznie wykonanego szmacianego cudeńka – bezcenna.”

Ewa
Edyta

„Przecudowne, przeurocze, a atmosfera warsztatów i sama Pani Joasia- fantastyczna!”

Edyta