Złota Rybka

Igła, nitka, kawałek tkaniny - tak niewiele potrzeba, aby stworzyć materiałowe, ręcznie szyte zabawki i akcesoria. Podczas warsztatów poznacie etapy tworzenia Złotej rybki - od wykroju, przez proste ściegi ręczne aż do wyszywania. Być może spełni Wasze trzy życzenia?

Daj sobie chwilę relaksu. Przygotuj potrzebne materiały, zaparz kubek ulubionego naparu, usiądź wygodnie i włącz nagranie. Wyciszenie i odpoczynek gwarantowane - przekonacie się sami!

Warsztaty odbyły się online 14 stycznia 2021 roku we współpracy z Samogłoska.

Film instruktażowy cały czas jest dostępny, więc zachęcam do wspólnego szycia Złotej Rybki.

Potrzebne materiały:

  • kawałek tkaniny
  • igła z nitką
  • coś do wypełnienia rybki
  • cekiny
  • wykrój Złotej Rybki

ŁAWICA RYB

Zachęcam do uszycia ręcznego kilku rybek. Zobaczcie jak fajnie prezentują się w większej grupie? Jak widać, nie każda Złota Rybka musi być złota. Jeżeli nie dysponujecie cekinami - uszyjcie rybkę i udekorujcie ją ściegiem, który nada jej interesującą fakturę. Zachęcam do obejrzenia filmu, tam znajdziecie kilka podpowiedzi jak to zrobić.

NAGRANIE

Dziękuje Ani i Izie z Samogłoski za świetną współpracę. Szyłam rybkę od dłuższego czasu, ale to właśnie Dziewczyny zaproponowały szycie Złotej Rybki. I to był strzał w dziesiątkę, bo po naszym szyciowym spotkaniu otrzymałyśmy sporo fantastycznych zdjęć uszytych ryb i dużo pozytywnych komentarzy. Od dłuższego czasu śledzę działalność Samogłoski i bardzo mi się podoba to co robią. Osobiście brałam udział we wcześniejszych warsztatach "Wytnij i wklej", które bardzo mi się podobały. Mam nadzieje, że jeszcze będziemy miały okazję współpracować przy kolejnych "sąsiedzkich" inicjatywach.